مرکز تخصصی رنگ مو در کرج

بهترین آرایشگاه کرج برای دکلره و رنگ مو موضوع این مطلب است که در آن بهترین آرایشگاه کرج برای بهره گیری از خدمات رنگ مو، دکلره، هایلایت، مش و … معرفی خواهیم کرد.
علاوه بر آن تمام اطلاعاتی که بد نیست قبل از بهره گیری از این خدمات (بخصوص برای کسانی که اولین بار است می خواهند انجام دهند.) باید بدانید را در آن توضیح داده ایم.

اگر سوالی در مورد رنگ مو و خدمات مربوط به آن دارید، می توانید از مشاوره رایگان تلفنی بهره بگیرید و در صورت صلاح دید، وقت آرایشگاه خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

تخفیف بی سابقه رمضان برای خدمات رنگ مو

30% تخفیف برای خدمات رنگ مو، دکلره، مش و هایلایت و … فقط تا آخر ماه رمضان و به مناسبت عید فطر

برای روز وقت و کسب اطلاعات دقیق با شماره تلفن آرایشگاه تماس بگیرید:

تلفن تماس: 02632532043

لوکیشن آرایشگاه در منطقه آزادگان کرج می باشد که اگر واتساپ به شماره: 09351669591 پیام بدهید لوکیشن خدمتتان ارسال خواهد شد.

مرکز تخصصی عروس آنیش سالی سر شار از سلامتی و لبخند از ته دل را برای شما آرزو مند است.

تصاویری که روی آن ها شماره تماس آرایشگاه قرار گرفته است، همگی نمونه کار های رنگ مو هستند و برای مشاهده نمونه کار های دیگر به واتساپ شماره تلفن همراه پیام دهید تا برای شما ارسال شود.

مرکز تخصصی رنگ و مش در کرج

رنگ و مش در کرج

انجام خدمات تخصصی رنگ و مش در کرج، اصلی ترین انتظاری است که می توانید از یک آرایشگاه خود در کرج داشته باشید.

اما قبل از اینکه برای انجام این کار اقدام کنید، بد نیست مطالعاتی در این زمینه داشته باشید که بخصوص برای علاقه مندان به سبک های رنگ مو، هایلایت و مش، مفید خواهد بود.

شاید این مطلب را هم دوست داشته باشید: کوتاهی مو در بهترین آرایشگاه کرج

در صورتی که قصد عوض کردن رنگ مویتان را دارید باید توجه داشته باشید 50 درصد از نما و استایل ظاهریتان را نحوه آرایش ، حالت موها ، پوشش سر و به طور کلی بخش صورت است و 30 درصد از تمام زیبایی صورت را زیبایی رنگ مو و دکلره نشان خواهد داد .
طبق این آمار انتخاب نوع رنگ مو از مهمترین عوامل در ترکیب صورت می باشد. و همانطور که پوشیدن لباس شیک شما را به مرکز توجهات تبدیل می کند ، رنگ مویتان نیز این شدت این موضوع را چند برابر می کند.

بهترین آرایشگاه در

 کرج برای رنگ مو و دکلره
بهترین آرایشگاه

در کرج برای رنگ مو و دکلره

بهترین آرایشگاه کرج برای دکلره و رنگ مو

بهترین پیشنهاد برای شما شناخت نوع رنگ پوست، حالت و ترکیب صورتتتان و سپس انتخاب رنگ و دکلره مناسب برای صورتتان است.

بسیاری از آرایشگاه های سطح شهر کرج بدون در نظر گرفتن اینکه چه نوع ترکیب رنگی مو صورت مشتریشان را از این رو به آن رو می کند،
همان رنگ گذاری های کلیشه سابق را بر روی موی مشتریشان انجام می دهند و نتیجه عدم رضایت از خودتان و احساس بد پس از انجام آن است.

این در حالتیست که:

امروزه بیش از صد ها و هزاران رنگ مو و دکلره در تونالیته های مختلف رنگی و با سایه ها و حالات دائم و غیر دائم موجود است.پس چرا به زیبایی خود پشت می کنید؟!

آرایشگاه خوب

 در کرج برای رنگ مو و دکلره در کرج

آرایشگاه خوب در کرج برای رنگ مو و دکلره در کرج

سوالتان از  عروس شیک این است که بهترین آرایشگاه کرج برای دکلره و رنگ مو از نگاه کاربران کدام است؟

در ادامه هم به این سوال جواب می دهیم و هم نکاتی را برایتان روشن می کنیم که مطمئنا پس از عمل به آن ها درخواهید یافت ، که چطور با رعایت نکات ریز اما کاربردی تاثیرات بزرگی بر روی زیبایی خود داشته باشید و بهترین آرایشگاه کرج برای دکلره و رنگ مو را بشناسید.

بهترین آرایشگاه کرج برای دکلره و رنگ مو
بهترین

آرایشگاه کرج برای دکلره و رنگ مو

بهترین آرایشگاه برای رنگ مو و دکلره در کرج

بهترین آرایشگاه برای دکلره مو
 در کرج

مسلما واژه بهترین وقتی بر روی یک شخص و یا یک مجموعه قرار داده می شود که پایه و اساس معتبری در پی آن باشد.

در غیر اینصورت آیا اینطور نیست که هر کدام از آرایشگاه های رنگ مو در کرج مدعی بر بهترین بودنشان هستند.

اما آیا معیاری هم برای بهترین بودنشان وجود دارد؟چه کسی به شما می گوید کدام آرایشگاه بهترین است و بهترین خدمات مربوط به مو را انجام می دهد؟

ما در اینجا و در وبسایت عروس شیک بهترین سالن رنگ مو را به شما معرفی می کنیم اما در نظر داشته باشید که این معرفی بر طبق پایه و اساس و نظر دوستان و عزیزانیست که از خدمات این مرکز استفاده نموده اند.

حتما بخوانید !

آموزشگاه تخصصی عروس شیک ، کلاس های آموزش میکاپ عروس در
کرج
و آموزش شینیون در کرج را با بهترین اساتید آرایشگری برگزار می نماید.

 

با آرایشگاه و مرکز رنگ مو و دکلره آنیش آشنا
شوید!!!

بهترین آرایشگاه برای رنگ

 مو و دکلره در کرج_آنیش
بهترین آرایشگاه

برای رنگ مو و دکلره در کرج_آنیش

رنگ مو و دکلره با نگاه به آخرین تغییرات مد و فشن2021_بهترین آرایشگاه در کرج

دکلره مو در کرج

اگر کمی هم دغدغه مد و فشن دارید و دوست دارید با آن پیش بروید ، به آخرین تغییرات مد و فشن سال 2022 یعنی 1401 ایران نگاهی بیاندازید.

روش های قدیمی رنگ گذاری مو مرسوم چند سال اخیر از بین رفته است و رنگ مد 2022 حول محور رنگ هایی مانند نقره ای دودی،آمبره طلایی،رنگ موی هلویی،کاراملی روشن و…می باشد.

رنگ مو و دکلره 2019
رنگ مو و دکلره 2019

بنابراین بهترین آرایشگاه برای رنگ مو در کرج و یا هر شهر دیگری به شما پیشنهاد های به روز و fashionable (شیک و متناسب با مد روز) را به شما می دهد.نه آنکه هر وقت قصد رنگ و دکلره کردن موهایتان را دارید همان روال قبلی را طی کنید و در یک کلام معمولی باشید!

بنابراین وظیفه بهترین آرایشگر و رنگ کار مو در کرج آنست که در جهت بهتر شدن ظاهر مشتریانش آخرین متد های روز رنگ مو را گوشزد کند.

صد البته این موضوع به تبلیغات خود مرکز و یا آرایشگاه کمک خواهد کرد چرا که کار حرفه ای نسبت مستقیم با افزایش مشتری دارد!

حتما بخوانید !

مرکز میکروبلیدینگ ابرو در کرج با نمونه کارهایی که در هیچ آرایشگاهی نمی بینید !

آرایشگاه خوب در کرج،آرایشگران حرفه ای دارد!

آرایشگاه خوب رنگ مو

دیده اید در خیابان های شلوغ شهر کرج تقریبا هر 10 متر یک سالن آرایشگری وجود دارد؟!
البته این جمله کمی اغراق برانگیز بود اما مراکز خدمات زیبایی رنگ و دکلره در شهر شلوغی مثل البرز فرآوان است.

بخشی از همکاران زحمتکش ما تخصص کافی داشته و با گذراندن مدارک زیبایی شناسی و آرایشگری و دوره کارآموزی،به طور کامل با این رشته آشنا هستند و به طبع مشتریان خاص خود را نیز دارند!

اما بسیاری از سالن های خدمات زیبایی به غیر حرفه ای ترین شکل ممکن این کار را انجام می دهند!!! قطعا در این بین شما هم از آشنایان و دوستان خود در این باره شنیده اید.

مرکز تخصصی رنگ مو در کرج

قطعا با دیدن اوضاع کلی آرایشگاه متوجه خواهید شد که با چه آرایشگری مواجهید و آیا از پس تغییر محسوس ظاهرتان بر خواهد آمد؟

اگر بخواهیم کمی از خودمان تعریف کنیم باید بگوییم که آرایشگران سالن آنیش ، سال هاست در حال گذراندن دوره های علمی و گرفتن مدارک آرایشگری هستند چون ما عاشق شما و خودمان هستیم!
پس اجازه دهید حالت و ترکیب صورت زیبایتان را ببینیم و پیشنهاداتی برای ترکیب کردن رنگ و دکلره که در مجموع به جذابیت صورتتان کمک می کند را بدهیم!

حقیقتی درباره قیمت رنگ گذاری مو در سال 1400

رنگ مو کرج

حقیقتی که درباره قیمت گذاری رنگ مو و دکلره در سال 1400 باید بدانید این است که نه قیمت بالا دلیل بر کیفیت است و نه قیمت های پایین شما را به آنچه می خواهید می رساند!

بسیاری از سالن های زیبایی به دلیل موقعیت مکانی مناسب قیمت های نجومی برای کوچکترین خدمات زیبایی دارند، احتمالا شما هم شنیده اید که این مغازه و یا فلان فروشگاه پول مکانش را از مشتری می گیرد!!! بله متاسفانه این حقیقتیست که در بسیاری از همکاران ما دیده می شود.

متاسفانه باور غلطی که قشر خانم های عزیز را در بر گرفته است آنست که قیمت بالای خدمات زیبایی دلیل بر حرفه ای بودن آرایشگاه در کرج می باشد.

بهترین سالن کرج برای رنگ مو

در مقابل بسیاری از مراکز زیبایی در شهر کرج ، تعرفه قیمتی بسیار پایینی دارند که خب دیگر قابل توضیح نیست که این مراکز کیفیت کار را در نظر نخواهند گرفت و شما را به نتیجه مطلوب نخواهند رساند.

اگر علاقه مند هستید بهترین مرکز برای کاشت و اکستنشن مژه در کرج را بشناسید، پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را هم دیدن فرمایید: 

بهترین مرکز کاشت مژه در کرج

نتیجه رنگ مو و دکلره را جدی بگیرید!

رنگ مو در کرج

از این موضوع سرسری نگذرید . بهترین آرایشگاه برای رنگ مو و دکلره در کرج،مرکزیست که درجه(level) روشنی و یا تیرگی رنگ موی شما را شناسایی خواهد کرد و بر اساس آن ابتدا اقدام به دکلره خواهد کرد . رنگ موی طبیعی شما می تواند در بازه 10 رنگ قرار بگیرد که تیره ترین درجه آن می تواند مشکی و روشن ترین آن بلوند پلاتینی باشد.

بر اساس درجه رنگی موهایتان،آرایشگر ابتدا اقدام به از بین بردن رنگ موی طبیعیتان خواهد کرد که همان دکلره کردن مو می باشد ، و سپس رنگ گذاری را شروع می کند . چنانچه موهایتان نیاز به دو درجه دکلره دارد و آرایشگر موهایتان را  3 درجه دکلره کند ، قطعا هم موهایتان آسیب خواهد دید(به دلیل فرمول سنگین شیمیایی دکلره) و هم نتیجه رنگ گذاری بعد از آن فاجعه خواهد شد!

نتیجه قبل و بعد رنگ مو
نتیجه قبل و بعد رنگ مو

با سالن آرایشی و مرکز تخصصی رنگ مو و دکلره آنیش آشنا شوید!

آنیش تمامی امور مربوط به زیبایی را پوشش داده و به صورت تخصصی در حوزه رنگ گذاری و دکلره فعالیت دارد.
بهترین ، به روز ترین و حرفه ای ترین رنگ مو و دکلره به جرات در سال آنیش محقق خواهد شد و همانطور که گفته شد،ما به کارمان تنها به دلیل کسب درآمد نگاه نکرده ایم و نخواهیم کرد آن هم به یک دلیل  ؛ چون ما عاشق کارمان و عاشق زیبایی شما هستیم!

این مرکز با ارائه تعرفه قیمتی کاملا استاندارد و رنگ های سال 1398 یا 2019 به مشتریان و با پیشنهاداتی برای زیباتر شدن خانم های شهر کرج ، با هدف آوردن لبخند رضایت بر روی صورت مشتریان ، در خدمت شما خانم عزیزیست که در حال خواندن این مطلب هستید.

بهترین آرایشگاه کرج برای رنگ مو

رنگ مد سال 2021

 • رنگ موی هایلایت موکا (Muka Highlight)
 • رنگ موی آمبره
 • رنگ موی سایه روشن ریشه
 • رنگ موی شکلاتی تیره
 • رنگ موی زیتونی روشن
 • رنگ موی دودی با دکلره
 • نسکافه ای جدید و …

آرایشگاه خوب برای رنگ مو در کرج

دکلره مو در آرایشگاه خوب کرج

دیگر خدمات سالن و آرایشگاه خوب آنیش در کرج ، ارائه خدمات دکلره مو می باشد که شکل و نحوه اجرای این خدمات در زیر به تفصیل آمده است.

دکلره کردن به عمل  برداشتن رنگ مو گفته می شود . که نتیجه این عمل تغییر رنگدانه مو از ساختمان مو می باشد که رنگ مو از تیره به روشن تبدیل می شود.

خانم هایی که موهای مشکی داشته و در فکر بلوند کردن آنها هستند نیاز به دکلره کردن دارند.

رنگ و کوتاهی مو

مواد لازم برای دکلره کردن مو:

پودرهای دکلره زیادی در بازار وجود دارد ولی به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

پودر دکلره آبی: این پودر به دلیل اینکه قویترین نوع این پودر ها می باشد از آن برای کل موها استفاده می شود . از این پودر برای موهای کانلا مشکی استفاده می شود. از پودر دکلره آبی برای هایلایت کردن به هیچ عنوان استفاده نکنید زیرا باعث سوخن مو می شود.

پودر دکلره سفید : این نوع پودر به دلیل اینکه روند شیمیایی متوسط دارد پیشتر اوقات از آن برای هایلایت با فویل استفاده می کنند.

پودر دکلره بنفش: این نوع پودر ضعیف ترین پودر موجود در بزار می باشد و از آن برای هایلایت و دکلره موهای حساس و نازک استفاده می شود

اکسیدان در دکلره مو

ماده دیگری که در این امر مورد استفاده قرار می گرد اکسیدان ها هستند که به عنوان یک کاتالیزور بسیار مهم در فرایند شیمیای کار ما به حساب می آید و به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند

اکسیدان %6 که در هایلایت موهای حساس و دکلره موهای صورت و بدن و برای رنک کردن مو  استفاده می شود.

اکسیدان %9 از این نوع اکسیدان برای دکلره و هایلایت موهای متوسط ( نه ضخیم  و نه نازک ) استفاده می شود.

اکسیدان%12 از این نوع اکسیدان به دلیل قوی تر بودن نسبت به دیگر اکسیدان ها  برای هایلایت و دکلره کردن موهای زمخت که به سختی رنگ باز می کند استفاده می شود.

رنگ مو کرج

پس از انجام دکلره مو

پس از انجام دکلره موها به یک دفعه به رنگ روشن تبدیل نمی شوند و مرحله به مرحله با توجه به موی شما به رنگ های روشن تری تبدیل می شوند . برای موهای مشکی طبیعی این روند ابتدا به رنگ قرمز در می آید و سپس به قرمز نارنجی ، نارنجی قرمز و در انتها به نارنجی تبدیل می شود.با ادامه اینکار موها به رنگ نارنجی زرد، زرد نارنجی و زرد تبدیل می شود ، در ادامه این رود به رنگ زرد روشن ، زرد خیلی روشن و در اخیرن پایه به پلاتینه می رسیم.

پایه های تیره معمولی

 • قرمز
 • قرمز نارنجی
 • نارنجی قرمز
 • نارنجی

 پایه های متوسط

 • نارنجی زرد
 • زرد نارنجی
 • زرد

پایه های سخت و مشکل

 • زرد روشن
 • زرد خیلی روشن

10- پلاتینه

همانطور که همه شماها میدانید دکلره کردن یک فرایند شیمیایی می باشد ، در طی این فرایند با برخورد مواد شیمیایی به مو باعث آسیب دیدن مو می شود و هرچه سریعتر نیاز به تقویت دارد توجه داشته باشید هرچه سریعتر تقویت صورت بگیرد  آسیب موها کمتر می شود . برای این کار می توانید از انواع ماسک ها، کراتینه و یا حتی از کوتاه کردن موها استفاده کنید

مراقبت های بعد از دکلره کردن مو:

از نرم کننده ها استفاده کنیم زیرا آنها باعث بیشتر شدن لطافت موها می شود و شانه کردن را ه اسان تر می کند.

هرگز بيشتر از يک بار در ماه، موهاي خود را دکلره نکنيم چون دفعات زياد اين کار مو را خشک و شکننده و مستعد آسيب جدي مي‌کند.

رنگ مو

براي خشک کردن موها از بالاترین حرارت سشوار استفاده نکنيم تا موها آسيب نبينند. از اتوي داغ نيز کمتر استفاده کنيم.

همانطور که در بالاتر اشاره کردیم دکلوره کردن یک فرایند شیمیایی می باشد و با برخورد این مواد شیمیایی باعث آسیب رسیدن به موها می شود ، از این موارد می توان به ریزش مو، خشکی و شکنندپی اشاره کرد .

در برخی موارد نیز دیده شده که موها بعد از دکلره به حالت سوختگی در آمده که یکی دیگر از عوارض ان است.

مطلب مرتبط: بهترین مرکز اپیلاسیون در کرج

هایلایت مو در بهترین آرایشگاه کرج

هایلایت مو در کرج

خدمات دیگر هایلایت مو در بهترین آرایشگاه کرج است ؛ که طرفداران بسیاری دارد که دوست دارند یک متخصص و کاربلد با درک ریزه کاری های این کار ، یک هایلایت موی حرفه ای را برای آن ها انجام دهد .

آرایشگاه آنیش با بکار گیری کادری مجرب و قدیمی در خصوص رنگ مو ، دکلره و هایلایت ، سعی بر این داشته است که همواره شایسته انتخاب شدن از سوی هم شهریان محترم کرجی باشد.

هایلایت به ایجاد رگه های روشن  در لا به لای موها گفته می شود . هایلایت یک کار تخصصی است و اگر آرایشگر شما خلاقیت داشته باشد ، قطعا نتیجه ی کار بهتر خواهد بود.

رنگ و هایلایت مو

روش های انجام هایلایت کردن مو:

 • هایلایت با فویل
 • هایلایت با کلاه
 • بالیاژ

قبل از هایلایت موهایتان از ژل، ماسک های گیاهی یا شیمیایی و سرم های تقویت کننده ، براق کننده و استفاده نکنید.

موهایتان قبل از انجام هایلایت باید تمیز باشند.

رنگ و هایلایت مو کرج

اگر به جزهایلایت کردن، نیاز به کوتاه کردن نیز دارید ، قبل از انجام هایلایت به آرایشگر خود اطلاع دهید.

موهای هایلایت شده مانند موهای رنگ شده نیاز به مراقبت های بهداشتی خاصی دارد ، اغلب در آرایشگاه ها شمارا در این موارد در جریات می گذارند اما ماهم به نکته ای اشاره می کنیم.

استفاده از شامپوها و نرم کننده ها از جمله  مهم ترین نکنه هاست البته از نرم کننده ها نباید هر روز استفاده کرد و هفته ای یکبار کافی خواهد بود.

می توانید از روفن نارگیل برای ماساژ موهای رنگ شده و هایلایت شده استفاده کنید.

مش مو در سالن آنیش

مرکز رنگ و مش در کرج

به عنوان آخرین خدمات بخش رنگ مو در کرج ، به خدمات مربوط به مش می پردازیم که در سالن آرایشی آنیش به مشتریان عزیز ارائه می شود و بد نیست قبل از بهره گیری از این خدمات مطالعه ای در خصوص نحوه انجام این خدمات و نکات مربوط به آن داشته باشید.

مش کردن مو در سال اخیر توجه خانم ها را جلب کرده و افراد زیادی برای مش کردن موهای خود به آرایشگاه های مراجعه کرده و می کنند. مش کردن روش هی مختلفی دارد ولی مش کردن با روش کلاه روشی بهتر و محبوب تری در میان خانم ها می باشد.

اولین کار در مش کردن مو با روش کلاه، خوب شانه کردن موها می باشد. دلیل اینکار این است که اگر موها گره ای داشته باشد از سوراخ های کلاه عبور نمی کند و به همین دلیل شانه کردن قبل از شروع به کار ضروری است.

مرکز رنگ مو در کرج

مورد بعدی، خیس نبودن موها می باشد زیرا خیس بودن یا مقداری نم داشتن باعث می شود موها به سختی از سوراخ های کلاه بیروت بی آید.

هنگام بیرون کشیدن موها با قلاب لازم نیست خیلی محکم قلاب را به داخل فرو ببرید زیرا این کار باعث میشود قلاب به پوست سر برخورد کند و ایجاد زخم کند.

برای مش کردن از اکسیدان شماره 3 (%12 ) + پودر مش استفاده می کنیم.

به آرایشگاه رنگ مو و دکلره آنیش خوش آمدید!

دوست عزیز در صورت تمایل برای مراجعه به سالن آرایشی آنیش
و در صورت رزرو وقت و یا راهنمایی بیشتر می توانید با شماره تلفن :09351669591 تماس حاصل نمایید.

از توجهتون متشکرم 🙂

نظرات

یک نظر ارسال کنید

chat
یک نظر ارسال کنید
keyboard_arrow_up