کافه خوب برای صبحانه در کرج

اگر چند روز در ماه را برای صرف صبحانه به کافه می رود احتمالا شخصیت خوش ذوق،خوش خوراک،با سلیقه و عاشق تجربه های جدید هستید!اینطور نیست؟!

حالا که این صفحه را باز کردید و به دنبال کافه خوب برای صبحانه در کرج می گردید،بهتر است یک سری نکات را برای صرف صبحانه در کافه های کرج بدانید!

البته این مقاله پر از نکات متنوع برای کافه شناسی است و می دانیم که شما شاید به دنبال یک نام و یا یک آدرس می گردید تا بروید و ببینید که آیا اینجا همان تجربه ای را به شما داده که می خواستید یا بلعکس یک آزمون و خطا بود!!!پس بیایید اول تجربه کنیم و بعد انتخاب کنیم.به نظر پیشنهاد خوبی نیست؟

کافه خوب در کرج برای صبحانه
کافه خوب در کرج برای صبحانه

همین ابتدا بیایید ببینیم که اصلا برای صبحانه چی بخوریم؟چقدر جلوی خودتون رو بگیرید که بین صبحانه لذیذ انگلیسی و صبحانه تند کوبایی فقط یکی رو انتخاب کنید!!!

پیشنهاد سرآشپز کافه خوب برای صبحانه در کرج چیست؟

حتما تجربه کردید که یک روز عادی به کافی شاپ رفته اید و تصمیم گرفتید که یک طعم جدید و یا ترکیبی متفاوت را انتخاب کنید.بالاخره تصمیم میگیرید و از داخل منو املت قارچ و مارچوبه را سفارش می دهید!

املت مارچوبه!
املت مارچوبه!

در همین فاصله هزاران فکر از سرتان می گذرد.احتمالا مار چوبه شما را به یاد مار می اندازد 🙂 و خوب بالاخره از این فکر ها بیرون میایید و پی خواهید برد که نزدیک به تحویل سفارشتان است.

بالاخره موقع خوردن است!اما من فلفل دوست ندارم!خدا کنه تند نباشه!بعد از قاشق اول قانون مورفی عزیز را به یاد خواهید آورد که می گوید هر اتفاقی ممکن است در لحظه بیافتد و اتفاقی که منتظرش هستید معمولا اتفاق نمی افتد!!!بله متاسفانه این غذا کاملا تند بود و خوب این هم تجربه کافه رفتن بعد از مدت ها…

از این موارد که بگذریم،آیا می دانید که وظیفه مسئول سفارش این است که هر سوالی را که راجع به هر غذا و یا نوشیدنی دارید را جواب دهد؟مطمئنا خیلی از کافه ها چنین روالی ندارند!

اما چند مورد از صبحانه هایی که حتما باید امتحان کنید را همراه با تجربه و یا همان مزه ای که دارند را برایتان معرفی می کنم.بریم کافه!

پیشنهادات سرآشپز کافه خوب در کرج برای صرف صبحانه.

1)صبحتان را با توت فرنگی و ترکیب آن با موز شروع کنید!

توت فرنگی اشتهایتان را عجیب باز خواهد کرد.البته این صحبت ما نیست و کارشناسان علم تغذیه نیز بر چنین باوری هستند!از این ها هم گذشته،توت فرنگی اول صبح فشارتان را کاملا تنظیم خواهد کرد.از مباحث و توصیه های پزشکی خوب توت فرنگی خیلی خوشمزست! 🙂

گرپ توت فرنگی و ترکیب آن با موز فوق العاده و راحت هضم شونده است.ترکیب شیر و نشاسته در این وعده می تواند خوشمزگی گرپ را در ذهنتان ماندگار کند.همچنین این ترکیب،یک مجموعه کمی شیرین با برجستگی طعم فوق العاده موز ، توت فرنگی و شیر بی نظیر خواهد شد!

حتما حتما برای صبحانه گرپ توت فرنگی را امتحان کنید.امکان ندارد به یک کافه خوب در کرج برای صبحانه بروید و گرپ توت فرنگی با موز در لیست و منو نباشد؟بریم کافه!

2)آیا املت فنجونی خورده اید؟!

معمولا دیده ایم که برای خوردن املت،تمام اصول و دستور پخت فرانسوی ها کاملا رعایت نمی شود!!! بله ما یک ماهیتابه برمی داریم،روغن را کف ماهیتابه می ریزیم و تخم مرغ را روی آن می شکنیم!خوب این هم روشیست اما املت فنجانی چیز دیگریست!

این دستور پخت تخم مرغ اینطور نیست که تا تخم مرغ سر از تخم در می آورد،بلافاصله به داخل ماهیتابه سر بخورد!قبل از سر خوردن تخم مرغ داخل فنجان کاملا هم زده می شود،با قارچ،قطعات کوچک کالباس،پیازچه های بی نظیر و کمی شوید یا گشنیز برای از بین بردن بوی ضخم تخم مرغ ترکیب می شود.بعد از ترکیب کامل درون فنجان و یا در صورت تمایل روی ماهیتابه سرخ و سوخاری می شود.

چطور می شود به کافه خوب در کرج برای صبحانه رفت و تخم مرغ فنجانی را امتحان نکرد؟! بریم کافه؟

3)صبحانه انگلیسی،شاهکار بریتانیایی ها!

خود بریتانیایی ها بر این باورند که بعد از خوردن صبحانه انگلیسی تمامی مواد معدنی و ویتامین و به خصوص پروتئین های لازم برای بدن تامین می شوند و همین است که بعد از خوردن صبحانه انگلیسی به ساعت نگاه می کنید و می بینید که ساعت 3 بعد از ظهر است و میلی برای خوردن ناهار ندارید!

قارچ،گوجه،تخم مرغ،لوبیا،سوسیس،بیکن،سیب زمینی به صورت پودینگ در کنار نوشیدنی هایی مانند چای انگلیسی و یا عموما آب پرتقال سرو می شوند.

اصلا امکان ندارد به کافه ای در کرج برای صبحانه بروید و پیشنهاد سرو صبحانه انگلیسی را به شما ندهند.پس بریم کافه!

4)کانتینتال یا صبحانه فرانسوی،به سبک فرانسوی ها!

می دانید که فرانسوی ها اصلا عادت ندارند صبحانه را بدون نان بخورند.پس نان باگت وارد ترکیب می شود.عموما برای مزه دار کردن نان باگت که اتفاقا پخت سنتی هم دارد،مربا روی آن مالیده می شود.کره مارگارین،کره شور و یا شیرین هم چاشنی کار می شود و تخم مرغ و وانیل هم به این جمع اضافه می شوند و نمی توانید تصور کنید که چه اتفاقی در دنیای مزه ها خواهد افتاد!

در حین خوردن متوجه می شوید که ظاهر صبحانه یک چیز بوده و باطنش چیز دیگری!این موضوع را هنگامی خواهید فهمید که در میان مزه های ترد،مزه شیرین کشمش زیر زبانتان مزه می کند.

یک کافه خوب در کرج برای صبحانه پیدا کنید و برید کافه و صبحانه فرانسوی را برای یک بار هم شده امتحان کنید.

5)از صبحانه ایرانی غافل نشوید!

چرا از صبحانه ایرانی صحبت نکنیم؟خب درست است بسیاری از ما هر روز تقریبا داریم این سبک از صبحانه را تجربه می کنیم!اما خوب به نظر می آید بخشی از مواد غذایی به در زمان های مختلف در سفره صبحانه کم است.بریم کافه تا ببینیم همه این مواد در کنار هم چگونه تجربه ای دارد؟

هر چند هنوز هم طرز زندگی قشنگ ایرانی سنتی زنده است و همچنان زیباست.بله هنوز هم دیزی جزئ لذیذ ترین غذاهای ایرانی و در سطح جهان است.اما از بحث دور نشویم و بریم سراغ صبحانه ایرانی!

از پنیر اصیل ایرانی،کره حیوانی،گردو و نان سنتی که بگذریم،سرشیر و عسل محلی کمتر در صبحانه های ایرانی دیده می شود و چقدر حیف!خاگینه و آش هم اگر در این ترکیب قرار بگیرد که فوق العاده خواهد بود.

بریم کافه،کافه خوب در کرج برای صبحانه

ما در بریم کافه فقط کافه داری نمی کنیم.می دانید در دنیای امروز،در فضای رستوران و کافه داری،تنها داشتن چند مدل غذای عرف و چند نوع نوشیدنی خیلی با ذائقه مشتریان عزیز هم سو نیست!

دوستانی که خیلی اهل کافه هستند و رفتن به کافی شاپ های مختلف برایشان تجربه جالبیست،به دنبال تجربه های جدید و تا حدی غیر قابل پیشبینی هستند.خسته اند از همان شیک ها همان کیک های شکلاتی و همان قهوه های هم مزه قهوه های قبل!

جدا از فضای تبلیغاتی و از سر عشق به مشتریان شما را به بریم کافه دعوت می کنیم تا در کنار شما باشیم و لبخند رضایتتان را بینا باشیم.این مجموعه متشکل از سه زیر مجموعه بریم فود،بریم شیرینی و بریم کافه می باشد که هر کدام به تفکیک خدمات مربوط به خود را دارند.

به خصوص در بخش بریم کافه،دغدغه ما در وجله اول منوی متفاوت و تا حدی غیر قابل پیشبینی به انضمام کیفیت ویژه و در وحله بعدی ایجاد بستر مناسب برای مراسم های تولد و دور همی ها است.فضا سرشار از آرامش و روحیه بخش است و مفتخریم که بریم کافه را به عنوان کافه خوب در کرج معرفی می کنند.

منتظرتان هستیم.

 

 

 

 

نظرات

یک نظر ارسال کنید

mood_bad
  • نظری ارسال نشده است..
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    keyboard_arrow_up