کراتینه در کرج _ صافی مو در کرج

یک نوع پروتئین به صورت طبیعی در بدن و موهای سر شما وجود دارد که باعث درخشان و صاف شدن موهای شما می شود.در موهایی که صاف نیستند و یا به اصطلاح وز می شوند و نرمی خود را از دست داده اند ، کمبود کراتین طبیعی می تواند یکی از عوامل باشد.

در ادامه این مطلب می خوانید :

 1. کراتینه مو چیست و چه کمکی به صافی مو خواهد کرد؟
 2. کراتینه مو چگونه انجام می شود؟
 3. مراقبت های بعد از کراتینه مو چیست؟
 4. بهترین انتخاب برای کراتینه مو در کرج با خدماتی ویژه!

کراتینه مو چیست و چه تاثیری در صافی مو دارد ؟

کراتینه مو عملی است که می تواند باعث احیای موهای از بین رفته و یا آسیب دیده ناشی از استفاده مداوم از سشوار،اتو مو،بیگودی ها و … شود.همچنین یک روش مناسب برای صاف کردن موهای سوخته یا موهای نیمه جان است.

کراتینه مو در کرج
کراتینه مو در کرج

یک تار مو از سرتان را به دقت نگاه کنید.با نگاهی کلی می توانید دریابید که آیا موهای شما خشک شده است یا شادابی خود را دارد.برای این کار می توانید از انگشتانتان استفاده کنید و از ابتدای یک تار مو را تا انتهای آن مانند یک مسیر لمس کنید.چنانچه متوجه وجود لکه هایی قابل لمس در تار مو شدید و یا احساس کردید سطح مو کاملا صاف نیست و با موهای سالمتان تفاوت دارد، احتمالا یکی از گزینه های رفع این مشکل کراتینه مو است.

کراتینه کردن مو می تواند حضور پروتئین و مواد معدنی را در موهای سر پر رنگ تر کند و بافت های آسیب دیده و فولیکول ها را ترمیم کند و همین موضوع خود به خود می تواند صافی مو در عین درخشان و شاداب تر بودن مو را به همراه بیاورد.

کراتینه مو چگونه انجام می شود؟

 1. مرحله اول : برند مواد کراتینه مو انتخاب می شود (کراتینه مو در کرج،سالن عروس شیک از بهترین مواد کراتینه و صافی مو استفاده می کند).برند هایی نظیر ditron ، kerarganic ، keratin cure bio و دیگر برند ها.
 2. مرحله دوم : موها به صورت کامل و به دفعات مشخص شستشو می شود.این کار با استفاده از شامپوهای کراتینه و یا یک شامپوی با PH نزدیک به 7 (دارای خاصیت تقریبا خنثی و کمرنگ بودن خاصیت اسیدی و قلیایی).شستشوی مو می بایست بسیار با دقت انجام شود تا تمامی موارد مزاحم برای کراتینه از بین بروند.
 3. مرحله سوم : با توجه به تشخیص آرایشگرتان،موهای شما خشک خواهد شد.جالب است بدانید مدل های مختلفی از کراتینه مو وجود دارد که با توجه به نیاز شما از طرف آرایشگر پیاده سازی می شود و در صورت پیاده سازی هر کدام از روش ها موها با درصد مشخصی خشک می شوند و درصد مشخصی از رطوبت برای بهبود کار روی موها خواهد ماند.

  بهترین عروس سرای کرج با خدمات تخصصی عروس

 4. مرحله چهارم : تقسیم حجم موها به حجم های کوچکتر و بخش بندی هر کدام به صورتی که در دسترس باشد.این عمل برای تسهیل کار است چرا که کراتینه مو به صورت کلی و به صورت کل حجم مو غیر قابل اجرا است.
 5. مرحله پنجم : محلول کراتینه مو با تشخیص با موادی حاوی پروتئین اضافه مانند تخم مرغ و دیگر موارد غنی می شود.تمامی این محلول ها به صورت کامل مخلوط خواهند شد و به از فاصله یک سانتی متری مو به سمت قسمت های میانه و بالایی و به وسیله قلم کراتینه به صورت کامل کشیده می شود.
  در صورتی که جنس موها خشک و یا معمولی باشد بین 20 تا 30 دقیقه محلول روی سرتان بماند.اگر موها wave داشته باشد و درصد وز بودن بالا باشد،محلول کراتین می بایست بین 40 تا 50 دقیقه روی سر بماند.
 6. در فاصله زمانی که مواد کراتینه روی موها وجود دارد می بایست در یازه های زمانی 10 دقیقه به 10 دقیقه موهای سر از بالا تا پایین شانه می شوند.(این عمل به دلیل جذب بهتر مواد کراتینه انجام می شود).
 7. بعد از تمامی مراحل،بدون اینکه موهایتان شسته شود،به صورت کامل خشک می شود.بعد از فرآیند کراتینه مو در کرج تا 3 روز از شستشوی موهای خود با شوینده هایی مانند شامپو خود داری کنید.
 8. بعد از طی تمامی مراحل موهای شما به وسیله ابزار هایی مانند اتوی مو صاف می شود و تا مدت ها بعد و حدود 5 ماه موهای کراتینه شده صاف می ماند.
انجام کراتینه مو در بهترین ارایشگاه کرج
انجام کراتینه مو در بهترین ارایشگاه کرج

مراقبت های بعد از کراتینه مو چیست؟

بعد از اینکه فرآیند کراتینه مو در کرج را گذراندید،مراقبت هایی را باید رعایت کنید تا موهایتان دیگر به حالت قبلی بر نگردد و در عین حال صاف بودن موها پس از گذشت زمان کوتاه به حالت قبلی باز نگردد.

 1. از شامپو های سولفات دار استفاده نکنید.
 2. از دستکاری زیاد موهای خود به شدت پرهیز کنید.
 3. از انجام امور سنگین روی موهای خود مانند شینیون بپرهیزید.
  مطالب مرتبط : آموزش شینیون در کرج برای ورود به بازار کار!
 4. از نرم کننده های استاندارد بعد از استفاده از هر لوسیون استفاده نمائید.
 5. اگر واکنش های آلرژیک پوست سر دارید،به پزشک مراجعه نمائید و طبق دستور پزشک شامپویتان را انتخاب کنید.
مرکز کراتینه مو در کرج
مرکز کراتینه مو در کرج

بهترین آرایشگاه در کرج _ کراتینه مو در کرج

در انتخاب مرجعی که به آن برای کراتینه مو در کرج مراجعه می کنید،حتما دقت داشته باشید.

عروس شیک از بهترین مراکز آرایشی در شهر کرج است و در شاخه های مختلف آرایشی فعالیت می نماید.این مرکز بهترین عروس سرای شهر کرج است و تمامی خدمات آرایشی را از آموزش گرفته تا انجام با بهترین شرایط و محیط به انجام می رساند.

کراتینه و صافی مو در کرج
کراتینه و صافی مو در کرج

 

 

 

نظرات

یک نظر ارسال کنید

 • رکسانا
  دی 3, 1398 at 5:07 ق.ظ

  سلام وقت بخیر.هزینه ش رو لطفا بفرمایین.من با شماره داخل سایت تماس گرفتم اما کسی جواب گو نبود متاسفتنه

chat
یک نظر ارسال کنید
keyboard_arrow_up