آموزش رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو در کرج؛ این مقاله کاملا کاربردی و با محتوای آموزشی مفید از بهترین عروس سرای کرج، برای افراد و خانم هایی است که دغدغه های زیر را برای موهای خود دارند.

 • خانم های محترمی که تنوع پسند هستند و در زمان کوتاه چند بار رنگ موی خود را عوض می کنند.
 • خانم های محترمی که بنا به هر دلیلی از جمله هزینه بالای خدمات آرایشی قصد مراجعه به ارایشگاه را ندارند و قصد دارند رنگ گذاری روی موی سرشان را خودشان به انجام برسانند.
 • دوستان عزیزی که بنا به علاقه و ورود به بازار کار مایلند که آموزش رنگ مو در کرج را دنبال کنند و این فرایند را با بهترین تکنیک ها و اصولی ترین روش ها یاد بگیرند.
 • دوستان عزیزی که قصد دارند به دنیای بزرگ آرایشگری وارد شوند و می خواهند از کوچکترین بخش آن یعنی آموزش رنگ مو شروع کنند.

اگر شما هم دغدغه یکی از موارد بالا دارید این مقاله چیزی را که می خواهید به شما خواهد داد!

آموزش رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو در کرج در بهترین ارایشگاه کرج برای رنگ مو

حتماً اگر در استان البرز و شهر کرج ساکن هستید با ما و مجموعه عروس شیک آشنا هستید. اگر هم نه؛ از محتواهای آموزشی ما در فضای وب استفاده کرده اید.

عروس شیک از بهترین عروس سراها در کرج بوده و به صورت تخصصی و متمرکز روی انجام خدمات زیر و نیز آموزش آن مبتنی بر اخرین تکنولوژی های آرایشی و آخرین متد های سال 2023 تمرکز دارد.

نمونه کار رنگ مو در عروس شیک

نمونه کار رنگ مو در عروس شیک

 1. آموزش میکاپ عروس در کرج
 2. آموزش شینیون در کرج
 3. میکروبلیدینگ ابرو در کرج
 4. لیزر موی زائد در کرج
 5. تزریق ژل در کرج
نمونه کار رنگ مو بهترین آرایشگاه در کرج برای رنگ مو

نمونه کار رنگ مو بهترین آرایشگاه در کرج برای رنگ مو

آموزش فوق تخصصی رنگ مو در کرج_آخرین الگوریتم های رنگ مو سال 2023

اشکال کار بسیاری از مراکز آموزشی آرایش و خدمت مربوط به آن اینست که این مراکز در صورت آموزش، همان متد ها و روش های معمولی منسوخ شده را برای آموزش در نظر می گیرند.

کافیست نگاهی به سر فصل های اموزشی این مراکز بیندازید و آن را با سرفصل های اموزشی 5 سال پیش مقایسه نمائید!

شما می دانید شیب پیشرفت روش های زیباسازی بانوان بسیار تند شده است و متد ها به صورت کلی تغییر کرده است.

عکس قبل و بعد رنگ مو در آموزش رنگ مو کرج

پیشنهاد می کنیم اگر قصد آموزش رنگ مو در کرج را دارید،مرکزی را انتخاب کنید که اولا از اعتبار آن مطمئن باشید و ثانیا سرفصل های آموزشی به روزی داشته باشند.

پیشنهاد می کنیم حتما کسی را برای آموزش انتخاب کنید که کننده این کار بوده است و مهمتر آنکه :

کار عملی را نشانتان دهد، نگران آموزش تئوری نباشید.همین الان آن را دارید و در ادامه خواهید خواند!

آموزش تخصصی رنگ مو در کرج

آموزش تخصصی رنگ مو در کرج

هزینه آموزش رنگ مو در کرج

هزینه آموزش رنگ مو در سالن های مختلف، متفاوت است اما همیشه پایین بودن قیمت آموزش ملاک خوب یا بد بودن نیست.

سالن آنیش با کادر حرفه ای و مجرب در زمینه رنگ و مش، قیمت آموزش رنگ مو در کرج را به نحوی تعیین کرده که تمام هنرجوهای این مهارت، از آن استفاده کنند.

جهت اطلاع از قیمت دقیق آموزش رنگ مو، با شماره 32532043-026 تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در زمینه دوره ها و هزینه ها را دریافت نمایید.

آموزش رنگ مو کرج

بهترین آموزشگاه رنگ مو در کرج

در بهترین آموزشگاه کرج با نام آنیش، شما آموزش می بینید تا یک رنگ شناس متخصص شوید. در طول دوره، شما در متدولوژی رنگ حرفه ای غوطه ور می شوید.

سپس یاد می گیرید که چگونه رنگ ها را ترکیب کنید و الهامات رنگی خود را زنده کنید. شما بهترین روش ها را برای رنگ کردن تمام فرم های مو آموزش خواهید دید.

همچنین از لحاظ رنگ شناسی مو به تسلط کامل می رسید و مهارت های فنی خود را به سطح بالایی ارتقا خواهید داد.

در آموزشگاه رنگ مو آنیش، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با ایجاد یک مجموعه رنگی برای فرد مورد نظر، آموخته های خود را برای رسیدن به بهترین نتیجه، تقویت اعتماد به نفس حرفه ای و ایده های خلاقانه گسترش دهید.

با تبدیل شدن به یک رنگ کار حرفه ای دارای گواهی، شاهد افزایش سرعت کسب ‌و کار خود به سطوح جدید باشید. شرکت کنندگان گواهی رنگ ، باید تمام ارزیابی ها و امتحانات را بگذرانند تا گواهینامه دریافت کنند.

آموزش رنگ مو کرج

آموزش رنگ مو کرج

هر آموزشی شامل یک سری یادگیری های کلیدی می باشد. در سالن رنگ مو آنیش، تمام راحل یادگیری از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

شناخت تئوری رنگ ها، ارتقاء مهارت فنی در انتخاب رنگ مناسب برای انواع مدل و فرم موها و همچنین ایجاد رنگ های خلاقانه و آموزش ترکیب مناسب رنگ ها از جمله یادگیری های کلیدی هستند.

آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته در کرج

اگر هدف شما برای آموزش رنگ مو، رسیدن به کسب درآمد است؛ باید این سه مرحله را طی کنید:

 • شرکت در آموزشگاه رنگ مو
 • کسب گواهینامه آموزشی
 • دریافت مجوز به عنوان رنگ مو کار حرفه ای
 • جذب مشتری و رسیدن به درآمد

متخصص رنگ مو، یک آرایشگر است که در تکنیک های رنگ کردن مو تخصص دارد.

رنگ مو در کرج

دریافت گواهی هیئت مدیره یا دریافت گواهینامه از یک برند حرفه ای به عنوان یک آرایشگر الزامی نیست، اما داشتن این نوع گواهینامه ها می تواند فرصت های شما را برای گسترش تجارت خود افزایش دهد.

به طور کلی، مردم به توصیه های شخصی که نسبت به دیگران گواهی دارد اعتماد می کنند. یک متخصص رنگ مو نحوه انتخاب بهترین رنگ مو را برای یک فرد می داند.

پیدا کردن بهترین آرایشگاه برای آموزش این هنر و تبدیل شدن به یک متخصص رنگ مو اولین قدم برای تحقق این رویا است.

روش آموزشی ما برای آموزش رنگ مو در کرج

از اینجا به بعد فرض را بر این می گیریم که شما کارآموز عزیزی هستید و افتخار داده اید و در کلاس های آموزشی رنگ مو حضور دارید.به شما می گوییم که چه کاری را برایتان به انجام می رسانیم و قرار است چه مهارت هایی را فرا بگیرید!

همراه باشید.

آموزشگاه خوب برای رنگ مو در کرج

آموزشگاه خوب برای رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو از پایه در کرج

سالن آنیش با مدرسین کارآزموده و با تجربه، بهترین گزینه برای افراد علاقه مند به آموزش رنگ مو است. کسانی که هیچ تجربه ای در این کار ندارند و در صدد یادگیری رنگ مو از پایه می باشند.

آموزش شناخت تناژ رنگ ها و بهترین و مناسب ترین ترکیب رنگ ها برای هر فرم صورت و حالت مو، یکی از ویژگی های این سالن است.

کوتاهی مو و ربط ان به رنگ مو!

اولین کاری که قبل از رنگ گذاری مو و در مرحله آماده سازی باید انجام داد کوتاهی قسمت هایی از مو است که باعث می شود رنگ مو به درستی انجام نشود.

البته منظور از کوتاهی، خورد کردن در حد میلیمتر نوک موهاست. بسیاری از تار های مو به دلیل موخوره آسیب دیده اند و یا به دلیل سوختن موها و آسیب دیدگی فولیکول های آن توسط باد سشوار، اتوی مو و یا بیگودی و یا هر عامل دیگری، به نوعی “نیمه جان” شده اند.

این موها در صورت رنگ شدن به سرعت رنگ خود را از دست می دهند و جلوه کلی رنگ مو جلوه بدی می دهند!

آموزشگاه عالی رنگ و لایت مو در کرج

آموزشگاه عالی رنگ و لایت مو در کرج

به شما یاد می دهیم چگونه موهای نیمه جان را شناسایی کنید و با استفاده از رگه های آن اقدام به کوتاه کردن و یا از بین بردن آن ها بکنید.

درجه بندی (level)رنگ مو به چه معناست؟

اصل کار رنگ مو و شناسایی درجه های رنگ مو است. درجه رنگ مو معیاری ست برای تشخیص تیرگی و یا روشنایی یا درخشانی یک رنگ است. رنگ های مو در بازار از درجه 1 تا درجه 10 تقسیم بندی می شوند.

درجه1 یا level 1 تیره ترین رنگ و درجه 10 روشن ترین بلوند است. این درجه ها در کاتالوگ های موجود به صورت دیداری به شما ارائه خواهد شد.

نمونه رنگ درجه روشن و نمونه رنگ درجه تیره

نمونه رنگ درجه روشن و نمونه رنگ درجه تیره

برای تغییر درجه رنگ مو چکار باید بکنیم؟

بخش دیگری از آموزش هایی که خواهید آموخت اینست که به طور مثال چگونه می توانید در رنگ مو تغییر درجه اضافه کنید. به طور مثال اگر رنگ موی باقی مانده روی سر درجه 5 است، چگونه با اضافه کردن و کار با مواد می توانید رنگ را به سطح 3 برسانید.

هم سطح کردن مو و یا هم پایه سازی مو چیست؟

در این مرحله یاد می گیرید چگونه باید کار رنگ گذاری مو را شروع کنید.این کار را با همپایه سازی انجام می دهید و به معنی یکدست ساختن موها و یک رنگ ساختن آن است.

یادگیری رنگ مو در کرج

رنگساژ مو در آموزش رنگ مو در کرج

رنگساژ مو به معنای دسته بندی مو طبق تناژ رنگی آن و در نتیجه سایه بندی آن می باشد. برای این کار رنگ را با دو برابر اکسیدان (نسبت به حجم رنگ) مخلوط می کنند و به همان نسبت اکسیدان، آب اضافه می شود.

روش رنگساژ برای دکلره های درجه بالا استفاده می شود. در آموزش ها با رنگساژ مو آشنا خواهید شد.

تکنیک حمام رنگ چیست؟

رنگ هایی وجود دارند که به آن ها رنگ های خنثی کننده می گویند. این رنگ ها برای از بین بردن رنگ های اضافه مو روی سر اعمال می شوند.از مزیت های این تکنیک بهتر نشان دادن رنگ مو و درخشان تر شدن رنگ مو می باشد.

در آموزش رنگ مو در کرج به شما استفاده از روش را با دستور اجرای آن به شما آموزش می دهیم.برای این کار کافیست دو تا چهار سانتی متر از رنگ خنثی را با 3 برابر آن اکسیدان مخلوط کنید.البته درجه اکسیدان کاملا بسته به تناژ مو دارد.

مردانساژ (Menstruation) چیست؟

دانه های رنگی از خود مو خارج هستند و مردانساژ به معنای آزادسازی لکه های سفید از روی مو می باشد. به دلیل جدا بودن رنگ از خود مو و عدم مردانساژ لکه های سفید روی مو باقی خواهد ماند و رنگ مو تغییر می کند.

نمونه کار آموزش رنگ مو

دکوپاژ مو چگونه است؟

دکوپاژ کردن مو در واقع یک روش سریع برای از بین بردن رنگ فعلی مویتان است.

سعی می شود از این روش برای رنگ گذاری مو استفاده نشود اما در بخش کار با مواد،استفاده از دکوپاژ به شما اموزش داده می شود.

سر فصل های آموزش رنگ مو در کرج در یک نگاه

تا به اینجای این مطلب برخی از سرفصل های اموزش رنگ مو در کرج توسط بهترین آرایشگاه برای رنگ و دکلره مو ارائه شد.حال نگاهی کلی به آن ها داشته بشیم!

سرفصل آموزش رنگ مو در کرج 1

سرفصل آموزش رنگ مو در کرج 1

سرفصل های آموزش رنگ مو در کرج 2

سرفصل های آموزش رنگ مو در کرج 2

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *