مرکز فوق تخصصی میکروبلیدینگ ابرو در کرج

ابرو ها بخش مهمی از صورت را تشکیل می دهند و می دانید که پر پشت بودن آن ها باعث بیشتر به چشم آمدن چشم ها و زیباتر شدن آنها خواهد شد.همانطور که مشاهده می کنید موضوع این مقاله میکروبلیدینگ ابرو در کرج است.این مقاله برای دوستانی که قصد انجام میکروبلیدینگ در کرج را دارند و یا می خواهند درباره آن بدانند اطلاعات جدیدی دارد!

لطفا حتما از اطلاعات ما استفاده کنید.

میکروبلیدینگ یک دریچه ساده برای زیبایی صورت و چشم!

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا ابرو ها انقدر به صورت جذابیت می دهند؟!به نظر شما به این خاطر نیست که پوست صورت قسمت زیادی از صورت را تشکیل داده است و در این بین موهای سر و ابرو المان هایی هستند که روی گستره ی پوست صورت خاص هستند که باعث وجه تمایز صورت ها با یکدیگر می شوند.

در مقاله بهترین آرایشگاه در کرج برای رنگ مو توضیح دادیم که به طور کلی موها در صورت چگونه می توانند معجزه کنند!

همه ما دیده ایم که وقتی ابرو کم پشت یا نازک می شود،چهره چقدر امتیاز منفی می گیرد.این اتفاق برای همه ما پیش آمده است.

بنابراین اگر ابرو های کم پشتی دارید و کسی نمی تواند بگوید بالای چشمت ابروست ، نمی توانید تصور کنید که اگر با ابرو های پر پشت خودتان را در اینه نگاه کنید،چقدر غیر منتظره و خوب به نظر می رسید! برای همین میکروبلیدینگ یک دریچه برای ورود به دنیای زیبایی است.

در ادامه می خوانید که میکروبلیدینگ چیست و اگر قصد میکروبلیدینگ در کرج را داشتید،چطور می توانیم به شما کمک کنیم!

میکروبلیدینگ دقیقا چه کاری می کند؟

میکروبلیدینگ ابرو یک روش نیمه دائمی در عین حال حتی بهتر از روش های دائمی عملکرد داشته است.میکروبلیدینگ در چند سال اخیر خانم ها را از شر مداد های ابرو،سایه ابرو،ژل های حالت دهنده و پر کننده رها کرده است.

میکروبلیدینگ (Microbleading) یا میکروبلیدینگ ابرو در واقع یک روش غیر تهاجمی برای پر کردن نواحی خالی ابرو توسط یک قلم که تعدادی سوزن برای لایه اندازی روی پوست برای نفوذ رنگ دانه ها به داخل ابرو است.

میکروبلیدینگ ابرو در واقع کمی شبیه به تاتو به نظر می آید اما این روش کاملا از نظر کاربرد با تاتو فرق دارد.اولین فرق میکروبلیدینگ با تاتو اینست که تاتو یک روش دائمی برای پر کردن ابروهاست و در صورت نارضایتی فرد از تاتو،به سختی و با روش های بسیار دردآور می توان آن را پاک کرد.

پس بنابراین اگر بخواهیم یک جمع بندی کلی داشته باشیم،باید بگوییم که میکروبلیدینگ ابرو یک روش برای پر تر جلوه دادن و فرم دادن به ابروست که منتهی به زیبایی بیشتر صورت می شود.

مرکز فوق تخصصی میکروبلیدینگ در کرج

در استان البرز و شهر کرج بسیاری از مراکز میکروبلیدینگ در حال فعالیت هستند و تعداد زیادی از خانم های محترم همواره به این مراکز سر می زنند.به نظر می رسد میکروبلیدینگ از پر طرفدار ترین خدمات زیبایی در کرج می باشد.

در این بین مجموعه عروس شیک طی سالیان سال و با توجه به سلیقه مشتری خدمات زیبایی متعددی را ارائه می کند که در مطالبی مانند آموزش میکاپ عروس در کرج و یا آموزش شینیون در کرج به آن ها واقف شدید!

همانطور که می بینید مجموعه ما یک گام از انجام خدمات زیبایی فراتر رفته است و به حوزه آموزش قدم گذاشته است.همواره اساتید یک حوزه خاص وارد فضای آموزش آن حوزه می شوند و مجموعه عروس شیک مدعیست که اساتید تمامی خدمات زیبایی را در اختیار دارد.

بنابراین سعی داشته ایم همواره خدماتمان را حرفه ای ارائه کنیم تا امسال که به عنوان مرکز فوق تخصصی میکروبلیدینگ در کرج از نگاه عموم مشتریانمان،شناخته شدیم.

قیمت میکروبلیدینگ در کرج

قیمت  میکروبلیدینگ به نوع کار،مقدار کم پشتی ابرو ها و هاشور هاییست که روی پوست صورت اعمل می شود.گاهی فرم دادن نیز وارد این عمل می شود و خب مسلما این موضوع بر قیمت میکروبلیدینگ تاثیر مستقیم داشته است.اما کف قیمت این خدمات از 700 هزار تومان شروع شده و بسته به میزان کار انجام شده تا سقف 1.500.000 هزار تومان ادامه دار است.

نکات تکمیلی و جالب درباره میکروبلیدینگ!

در ادامه ریزه نکاتی که باید بدانید را ذکر کرده ایم.با توجه به تمامی این موارد می توانید انتخاب بهتری برای میکروبلیدینگ داشته باشید.این مطالب را برای هضم بهتر به صورت سوال و جواب مطرح کرده ایم.

حتما مطالعه کنید :

با کراتینه مو ، صافی و تراوت را به موهای خود با هزینه کم هدیه کنید!

روش کار میکروبلیدینگ چگونه است؟

میکروبلندینگ به صورت کاملا دستی انجام می شود.قلم مربوط به میکروبلندیگ به صورت کاملا بهداشتی و ضد عفونی تمیز می شود.به همین خاطر سوزن های شکاف دهنده پوست صورت به صورت یک بار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده تعویض می گردد.

میکروبلیدینگ چقدر دوام دارد؟

رنگ دانه های موجود در میکروبلیدینگ که به پوست نفوذ می کند،تنها به بخش میانی و یا اصطلاحا به بخش میان غشای پوست نفوذ می کنند.

بنابراین دوام میکروبلیدینگ به چند عامل بستگی دارد.رنگ پوست،رنگ رنگدانه میکروبلیدینگ و برند رنگ هاشور از عوامل مهم دوام میکروبلیدینگ است.

حتما مطالعه کنید :

اگر مراسم ازدواجتان نزدیک است و ابروهای کم پشتی دارید، به بهترین عروس سرا در کرج مراجعه کنید.

میکروبلیدینگ چقدر طبیعی است؟

هاشور های انجام شده روی پوست بالایی چشم(ناحیه رویش ابرو) کاملا شبیه به خط رویش ابروی طبیعی است.بنابراین از این لحاظ انجام میکروبلیدینگ کاملا جلوه ای طبیعی دارد.

 

 

نظرات

یک نظر ارسال کنید

mood_bad
  • نظری ارسال نشده است..
  • chat
    یک نظر ارسال کنید
    keyboard_arrow_up