بهترین مرکز اپیلاسیون در کرج

عروس شیک در این مطلب بهترین و مطمئن ترین مرکز اپیلاسیون را در کرج به شما عزیزان معرفی می کند که در این مرکز اپیلاسیون بیکینی و ناحیه تناسلی، اپیلاسیون پا، دست و … در بهداشتی ترین حالت ممکن انجام می شود.

نیرو های بکار گرفته شده برای انجام اپیلاسیون در کرج، بسیار با سابقه و حرفه ای بوده و نتیجه مطلوب با تحمل کردن کمترین درد به شما تقدیم می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، استعلام قیمت و رزرو وقت با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

02632532043

مشتریان اپیلاسیون در کرج از چه مناطقی در کرج هستند؟

مرکز اپیلاسیون در کرج

کرج سالن های خوب و قابل احترام برای انجام خدمات اپیلاسیون، در مناطق مختلفی دارد اما سالن عروس آنیش به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه کنندگان این خدمت در کرج، مفتخر بوده است اعتماد مشتریان فراوانی در اقصی نقاط استان البرز را به خود جلب کند.

مطلب مرتبط: بهترین آرایشگاه کرج برای رنگ مو

شهر وندان محترمی که در نزدیکی این مناطق هستند، دسترسی آسانی به این سالن برای بهره گیری از خدمات اپیلاسیون در کرج دارند.

آزادگان کرج، عظیمیه کرج، گوهردشت کرج، جهانشهر کرج

با توجه به اینکه آدرس سالن در منطقه آزادگان و اردلان 6 است، دسترسی به این مناطق بالا بسیار آسان می باشد.

اما مشتریان عزیزی از مناطق باغستان، شاهین ویلا و حتی فردیس کرج هم داریم که به لطف خدا، ما را شایسته می دانند این مسیر را برای بهره گیری خدمات اپیلاسیون، طی می کنند.

در زیر نکاتی بسیار مهم در خصوص انجام اپیلاسیون را خدمتتان توضیح داده ایم که حتما باید قبل از اقدام به این کار، موارد زیر را مطالعه کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. 

ویژگی یک مرکز خوب و معتبر اپیلاسیون

مرکز اپیلاسیون کرج

برای یافتن بهترین مرکز اپیلاسیون در کرج، باید بدانیم که یک مرکز خوب و معتبر اپیلاسیون چه ویژگی هایی دارد؛ و چگونه بهترین مرکز اپیلاسیون را تشخیص دهیم.

پس در ابتدا باید مفاهیمی که در ارتباط با اپیلاسیون وجود دارند بشناسیم و باید ها و نباید های یک مرکز اپیلاسیون معتبر را بدانیم؛ آنگاه بدرستی بهترین مرکز اپیلاسیون خود را انتخاب کنیم.

در این مطلب سعی داریم مفاهیم ذیل را بررسی کنیم:

 • در ابتدا به این سوال که اپیلاسیون چیست پاسخ دهیم.
 • سپس از تفاوت اپیلاسیون با دیگر روش های از بین بردن موقت مو، نکاتی بگوییم.
 • از مزایای اپیلاسیون کردن، مواردی را شرح دهیم.
 • معایب اپیلاسیون و بایدها و نبایدهای یک مرکز اپیلاسیون معتبر را بررسی کنیم.
 • در آخر پیشنهادهایی برای تجربه اپیلاسیون خوب، یاداور می شویم.

اپیلاسیون و انواع آن:

اپیلاسیون

آنچه امروزه اپیلاسیون گفته می شود، از بین بردن موهای زائد بدن توسط انواع موم یا وکس می باشد. این روش که به دو صورت گرم یا سرد انجام می شود، ماده گرم یا سرد، بر روی پوست، در قسمت مورد نظر گذاشته می شود و سپس پس از خشک شدن، در خلاف جهت موها، در یک لحظه کشیده می شود؛ با این عمل موهای چسبیده به ماده گرم یا سرد از ریشه کنده می شود.

در نظر داشته باشید که معمولاً در مراکز اپیلاسیون از ماده گرم یا همان موم گرم یا وکس گرم استفاده می شود؛ بسته به اینکه از موم معمولی یا از موم دائم استفاده شود که این انتخاب توسط خود شخص و مشتری انجام می گیرد، اپیلاسیون موقت و اپیلاسیون دائم، بوجود می آید.

در اپیلاسیون موقت از موم معمولی یا سنتی استفاده می شود یعنی ماده ای که از شکر مذاب و مقداری آب و آبلیمو تهیه شده است؛ اما در اپیلاسیون دائم از مومی استفاده می شود که فرایند ساخت آن تا حدودی شیمیایی است و به صورت صنعتی تولید می شود؛

موم دائم خود دارای دو نوع نرم و سخت است که در نوع نرم موم به روی محل مورد نظر گذاشته می شود و توسط پد یا پارچه ای پس از خشک شدن، از روی پوست برداشته می شود؛ از این نوع موم بیشتر در برداشتن موهای زائد نواحی زیر بغل، بیکینی و دست و پا استفاده می شود.

اما در موم سخت، موم داغ روی پوست، پس از خشک شدن با دست کنده می شود؛ برای از بین بردن موهای زائد صورت، معمولاً از موم سخت استفاده می شود.

در ساخت موم دائم از مواد گیاهی مختلفی چون آلوورا، لیمو، توت فرنگی، شکلات،… استفاده می شود که سبب انواع مختلف موم دائم و ویژگی های منحصر بفرد هر کدام شده است. مثلاً موم آلوورا خاصیت ضد پیری دارد و مناسب پوست های حساس است.

مطلب مرتبط: مرکز تخصصی کاشت مژه در کرج

چرا اپیلاسیون با موم؟

اپیلاسیون با موم

همانطور که می دانید رفع موهای زائد بدن به روش های مختلفی می تواند انجام شود؛ استفاده از دستگاه های موبر یا اپی لیدی ها، استفاده از انواع تیغ ها، استفاده از انواع کرم ها و مواد موبر، استفاده از لیزر.

اینکه چرا از اپیلاسیون با موم استفاده کنیم در واقع می بایست به فواید و ویژگی های مثبت استفاده از اپیلاسیون در مقایسه با روش های دیگر رفع موهای زائد بپردازیم.

این حقیقت که در اپیلاسیون با موم، موی زائد از ریشه کنده می شود و تا چند هفته (3-5 هفته) از شر آنها خلاص شده ایم، مزیت و ویژگی منحصر بفرد استفاده از موم نسبت به استفاده از تیغ ها، کرم ها و مواد موبر است.

پوست صاف، روشن، لطیف و یکدست؛

در اپیلاسیون با موم چون نه تنها همه موها از ریشه کنده می شوند، بلکه سلول های مرده روی پوست نیز با موم، از روی پوست برداشته می شود؛ بعد از اپیلاسیون، بخصوص با استفاده از موم دائم، لذت لمس پوست لطیف و یکدست، ویژگی مثبتی است که در مقایسه با دیگر روش های از بین بردن موی زائد، می توانید احساس کنید.

اپیلاسیون با موم دائم بخودی خود می تواند پوست شما را پاکسازی کند.

عدم وجود موهای زیرپوستی؛

رفع مو با دستگاه های اپی لیدی و یا انواع تیغ ها، باعث بوجود آمدن موهای زیرپوستی می شوند که خود پدیده ای منزجر کننده است. اما اپیلاسیون با موم از این پدیده جلوگیری می کند و موها پس از رویش مجدد در مسیر مناسب خود قرار می گیرند.

صرفه جویی در زمان؛

همانطور که گفته شد با اپیلاسیون حداقل تا سه هفته از شر موهای زائد خود خلاص شده اید؛ اگر قرار باشد کل بدن خود را با موم دائم اپیلاسیون کنید، این کار نهایتاً یک ساعت طول می کشد. حتی یک اپیلاسیون کار خوب و حرفه ای با سرعت بالا، 30 دقیقه تا 45 دقیقه کل بدن را اپیلاسیون می کند.

این یعنی یک ساعت زمان در طول 4 هفته ( 672 ساعت ). با اپیلاسیون در یک مرکز حرفه ای و معتبر، در زمان صرفه جویی کرده اید. حال آنکه در روش های خانگی و استفاده از تیغ ها و مواد موبر، هر دو سه روز یکبار می بایست این روش ها را تکرار کنید.

از حساسیت پوستی، بریدگی و زخم جلوگیری می کند؛

چون اساس ساخت انواع موم ها مواد گیاهی است، لذا بسیار کم اتفاق می افتد باعث حساسیت شود. اما در استفاده از کرم ها و مواد موبر چون اساسا مواد شیمیایی هستند، احتمال حساسیت پوستی بیشتر دیده می شود.

زمانی که از تیغ برای رفع موی زائد استفاده می کنید، ممکن است باعث بریدگی، زخم یا خراش روی پوست شود؛ اما در اپیلاسیون با موم اینگونه حوادث هرگز دیده نمی شوند.

شاید دوست داشته باشید: مرکز تخصصی کوتاهی مو در کرج

رفع همه موها چه نازک چه ضخیم؛

در استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد، همانطور که می دانیم موها باید ضخیم باشند، لیزرها برای موهای زائد نازک کارایی ندارند. اما اپیلاسیون با موم همه موها را رفع می کند و از ریشه جدا می کند، چه موهای نازک چه موهای ضخیم.

تا اینجا با مزیت های اپیلاسیون نسبت به دیگر روش های رفع موی زائد آشنا شدیم؛ اما اپیلاسیون با موم می تواند معایبی نیز داشته باشد، که این معایب زمانی خود را نشان می دهند که از مرکز اپیلاسیون معتبری استفاده نکرده باشید.

اپیلاسیون در کرج

معایب انجام اپیلاسیون

پس در ادامه معایب استفاده از اپیلاسیون همراه با باید ها و نباید های یک مرکز اپیلاسیون معتبر را شرح می دهیم.

افتادگی، تورم، قرمزی یا سوختگی پوست

در بعضی از پوست های حساس بعضاً دیده شده است که بعد از اپیلاسیون پوست متورم و قرمز شده است. این پدیده می تواند به دو دلیل ایجاد شود:

ممکن است از موم با کیفیت و استانداردی استفاده نشده باشد.

ممکن است اپیلاسیون کار متبحر و حرفه ای نباشد و موم در زمان مناسب و به درستی برداشته نشده باشد.

پس از بایدهای یک مرکز اپیلاسیون معتبر و خوب استفاده از مواد دارای استاندارد و کیفیت مطلوب است، که باعث حساسیت پوستی، تورم یا قرمزی پوست نشود.

شاید در ظاهر، اپیلاسیون کردن کار ساده ای بنظر آید، کما اینکه برای اپیلاسیون کار حرفه ای بسیار راحت و ساده است، اما تبحر و قلق های خاص خود را دارد. اپیلاسیون کردن نیز مانند دیگر حرفه ها کاری است تخصصی که با اصولی همراست و اپیلاسیون کار باید تجربه و تخصص این کار را داشته باشد. لذا استفاده از کادر مجرب و متخصص از دیگر باید های یک مرکز اپیلاسیون خوب است.

عدم تجربه کافی و ناکارآمدی اپیلاسیون کار ممکن است در بعضی موارد سبب آسیب های پوستی و افتادگی پوست شود. اینکه برای منافع و سود بیشتر، از موم های بی کیفیت و کادر بی تجربه در مرکز خود استفاده کنیم از نبایدهای تاکیدی، یک مرکز اپیلاسیون معتبر است.

بیماری های عفوتی، قارچی، یا واگیردار

اگر در مرکز اپیلاسیون خود بهداشت را رعایت نکنیم این مهم می تواند عواقب جبران ناپذیری نه فقط برای مرکز خود بلکه برای مشتریان و افرادی که در آنجا هستند، ایجاد کند.

از بایدهای یک مرکز اپیلاسیون معتبر و حرفه ای استفاده از ابزار یک بار مصرف برای مشتریان است. بهتر است از مشتریان خواسته شود حوله و دمپایی مخصوص خود را نیز به همراه داشته باشند.

بسیار دیده شده است در مراکزی که بدلیل رعایت نکردن اصول بهداشت فردی، انواع بیماری های پوستی به مشتریان منتقل شده است. لذا هرگز از وسیله و ابزاری که برای یک مشتری استفاده شده، برای دیگران استفاده نشود و یا حتی اگر در مواردی مجبور به این کار شدید، آن وسیله را بعد از هر بار مصرف بدرستی ضدعفونی کنید.

رعایت کردن مسائل بهداشتی بدرستی توسط یک مرکز اپیلاسیون، پارامتری است که باید در انتخاب مرکز اپیلاسیون معتبر و حرفه ای، در نظر بگیرید.

پیشنهادهای قبل از اپیلاسیون در کرج:

اپیلاسیون کرج

به عنوان یکی از معتبر ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات اپیلاسیون در کرج، قصد داریم پیشنهاداتی را خدمت شما داشته باشیم که تا علاوه بر آسودگی در خصوص بهداشت و … بتوانید بهترین بازدهی را از انجام اپیلاسیون دریافت کنید.

نیاز نیست قبل از اپیلاسیون حمام کنید؛

شاید به اشتباه تصور شود حمام قبل از اپیلاسینون از ملزومات است. با توجه به اینکه لایه چربی روی پوست سبب می شود درد کمتری در زمان اپیلاسیون داشته باشید، پس پیشنهاد می کنیم در روزی که می خواهید اپیلاسیون کنید حمام نکنید.

بهتر است دو سه روز از حمام تان گذشته باشد؛ البته این بدان معنا نیست که تمیز نباشید. بهتر است اصول بهداشتی را قبل از اپیلاسیون رعایت کنید.

اندازه مناسب موهای زائد؛

بهتر است در زمانی که برای اپیلاسیون می آیید موهای زائد در اندازه مناسبی باشند. برای فهمیدن اندازه مناسب موها و زمان مناسبی که لازم است نوبت بعد به مرکز مراجعه کنید با اپیلاسیون کار خود مشورت کنید.

لایه برداری قبل از اپیلاسیون؛

اگر بدلیل استفاده از روش های دیگر رفع موی زائد، دچار موهای زیرپوستی شده اید، بهتر است قبل از اپیلاسیون، یکبار لایه برداری کنید. این کار سبب می شود موهای زیر پوستی از بین بروند.

بین دفعات اپیلاسیون از تیغ استفاده نکنید؛

در نظر داشته باشید اگر تصمیم گرفتید که اپیلاسیون کنید، به شما پیشنهاد می کنیم از روش های دیگر برای رفع موهای زائد خود استفاده نکنید. و هرگز بین دفعات اپیلاسیون از تیغ یا دستگاه اپی لیدی استفاده نکنید. با این کار مجددا موهای زیرپوستی بوجود می آیند.

بررسی هزینه اپیلاسیون در کرج

به شما پیشنهاد می کنیم یک مرکز اپیلاسیون را از روی تنها هزینه کمتر انتخاب نکنید. با توجه به باید ها و نبایدهای گفته شده در بالا، و همینطور معایب استفاده از مواد بی کیفیت در اپیلاسیون، لذا هزینه اپیلاسیون باید توجیه منطقی داشته باشد. در نظر داشته باشید هزینه ای که برای خدمات خود در نظر می گیرید رابطه مستقیم با کیفیت خدماتی دارد که گرفته اید.

پیشنهاد ما این است که هزینه مناسب و منطقی را در نظر بگیرید.

با توجه به اینکه برای نواحی مختلف بدن شیوه و حتی ماده مورد استفاده ممکن است متفاوت باشد، پس ممکن است هزینه هر ناحیه متفاوت باشد.

به شما توصیه می کنیم که به جای اپیلاسیون هر ناحیه از بدن بصورت جداگانه، همه نواحی را با هم اپیلاسیون کنید؛ با این کار نه تنها در هزینه صرفه جویی کرده اید بلکه با یک بار رفتن به مرکز اپیلاسیون هر ماه یکبار یا هر 5 هفته یکبار، در زمان نیز صرفه جویی کرده اید.

کنترل درد اپیلاسیون؛

درد اپیلاسیون در مقایسه با نتیجه و تاثیری که می گذارد، قابل تحمل است؛ و فقط در ابتدا احساس درد می کنید؛ در طول اپیلاسیون به مرور آن ناحیه مورد نظر بی حس می شود و درد ناچیزی دارد. اما اگر با همه این ها تحمل دردتان  پایین است، به شما پیشنهاد می کنیم نیم ساعت قبل از اپیلاسیون از محلول لیدوکائین یا کرم های بی حس کننده یا کمپرس یخ برای آن ناحیه استفاده کنید. با این کار آن ناحیه بی حس شده و دردی حس نمی کنید.

اندازه درد در ناحیه های مختلف بدن متفاوت است، مثلاً درد در زمان اپیلاسیون دست و پا بسیار ناچیز است اما  اپیلاسیون بیکینی و زیر بغل کمی دردناک تر است.

مورد دیگری که با اندازه درد ارتباط دارد ضخامت موهای شماست. اگر موهای نازکی دارید، قائدتاً درد کمتری در زمان اپیلاسیون حس می کنید، اما اگر موهای زائد ضخیمی دارید چه بسا باید تحملتان را بیشتر کنید.

اما همانطور که گفتیم نتیجه بعد از اپیلاسیون، یعنی پوست تمیز، صاف، روشن و یکدست ارزش کمی درد کشیدن را دارد. حال آنکه وقتی ماهی یکیار یا چند هفته یکبار بسته به نوع موهای زائد و سرعت رشدشان، اپیلاسیون کنید، دیگر به مرور موها نازک و کم پشت می شوند و اپیلاسیون بدون درد را تجربه می کنید.

نظرات

یک نظر ارسال کنید

mood_bad
 • نظری ارسال نشده است..
 • chat
  یک نظر ارسال کنید
  keyboard_arrow_up